فروش کامل سایت ما به همراه دامنه های رنک دار

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما بزرگواران.

بنده مدیریت این سایت هستم. به دلیل مشغله کاری و عدم فرصت آپدیت و همچنین عدم فرصت برای تامین و مدیریت نیروی انسانی جهت ادامه فعالیت، قصد واگذاری این سایت و دامنه های تحت پوشش را با قیمت منصفانه (پیشنهاد به عهده شما) دارم. تا فرصتی برای عزیزانی باشد که بتوانند به راحتی از آن درآمد کسب نمایند. این وب سایت یعنی دامنه (netfollower.ir) به همراه تمام دامنه های زیر مجموعه که در صفحه اصلی سایت قرار داده شده به غیر از (آسان طب و پارسی وان) به فروش می رسد. قیمت پیشنهادی را به عهده خود شما می گذاریم.

توجه داشته باشید که این وب سایت ویژه کسانی است که تمایل دارند فعالیت هایی نظیر سئو و لینک سازی، فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی و … را انجام دهند. پس برای افراد مبتدی و غیر حرفه ای که شناخت کافی از دنیای (SEO) و لینک سازی ندارند، کارایی چندانی ندارد.

 

نکات مهم! خواهش دارم قبل از هرگونه تماس و پیشنهاد قیمت ابتدا مطالعه بفرمائید:

 1. سایت نت فالوور یکی از مطرح ترین سایت ها در زمینه فروش بک لینک و رپورتاژ بوده و هست. (رتبه های نخست کلمات در گوگل: رپورتاژ ارزان، خرید رپورتاژ، خرید بک لینک و…).
 2. تمام دامنه های ما را از نظر سئو، قدمت، پیج اتوریتی و مابقی مسایل چک بفرمائید و با کارشناسان سئو در باره آنها مشورت نمائید.
 3. توضیح درمورد کیفیت دامنه ها از حوصله و وقت بنده خارج هست. وب مستران حرفه ای خود مستحضر هستند وضعیت این سایت و دامنه ها چگونه هست.
 4. حرفه ای ها مستخضرند که این سایت به راحتی می تواند چند میلیون درآمد ماهیانه برای شما داشته باشد. و ما بی اغراق این را خدمت شما عرض می کنیم.
 5. دامنه ها به صورت کلی و یکجا انتقال داده می گردد و فروش تکی امکان پذیر نیست.
 6. تمام دامنه ها به همراه محتوی آن (فایل فول بک آپ کامل از هاست) تحویل داده می گردند.
 7. تحویل سایت اصلی (نت فالوور) یک ماه دیگر و مابقی سایت های زیر مجموعه تابستان ۹۶ می باشد. (به دلیل قرارداد فروش بک لینک با مشتریان و برخی مسایل دیگر).
 8. ما در سایت ها تعدادی رپورتاژ آگهی از مشتریان قبول کردیم و به لحاظ عرف و اخلاق به ماندگاری آنها متعهد هستیم. تنها شرط ما عدم حذف این رپورتاژ ها توسط خریدار می باشد.
 9. قیمت پایه ما ۲۰ میلیون تومان می باشد.
 10. ما چند دامنه دیگر که از اسامی خوبی دارا هستند نیز به عنوان هدیه تقدیم حضور شما خواهیم کرد.
 11. ما مجموها ۳۸ دامنه + چند دامنه هدیه تقدیم حضور شما می کنیم. (۴Coffee.ir,ParsianGasht.com,KingDownload.ir,…)
 12. از شما خواهشمندیم تنها در ساعات ذکر شده در قسمت زیر تماس حاصل فرمائید.

 

شماره تماس بنده : ۰۹۳۵۲۶۷۰۰۰۸ – ساعات : ۱۲-۱۸ روزهای شنبه الی چهارشنبه.

ارادتمند شما – مهندس بیات.

 

 

 

 

نرم افزار مطب نرم افزار رستوران