پیست های اسکی شهر سوچی و افزایش آنی آدرنالین!

تور روسیه – پیست های اسکی شهر سوچی و افزایش آنی آدرنالین!

 

در مورد ثبت نام تور روسیه ،شرکت در تور روسیه شب های سفید و تور لحظه آخری روسیه قبلا توضیحات لازم داده شده است، اما نکته ناگفته نیز همچنان باقیست. این نوع تورها چون چند روز بیشتر به پایان ثبت نام تور سوچی و یا تور روسیه باقی نمانده نمی توان برای اطلاع رسانی از روزنامه و یا مجلات استفاده کرد و آژانس ها تنها از طریق اطلاع رسانی به مشتریان خود (اس ام اس، خبرنامه، تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی) و همچنین خبر رسانی به آژانس های همکار به فروش تور لحظه آخری روسیه می پردازند. پس توصیه می کنیم در خبرنامه و یا شبکه های اجتماعی آژانس های مورد علاقه خود عضو شوید.

در این قسمت، در مورد پیست های اسکی شهر سوچی اطلاعاتی برای شما قرار می دهیم، بخش غربی کوه های قفقاز به سوچی می رسد، این شهر زیبا میزبان المپیک زمستانی در سال ۲۰۱۴ بود، که در آن سال حدود ۴۸٫۵ میلیون دلار در این شهر برای آماده سازی پیست ها برای المپیک سرمایه گذاری کردند که همین خود دلیلی بر این مساله است که پیست های اسکی این شهر، ارزش رفتن، دیدن، و لذت بردن را دارند.

بدلیل بازی های المپیک، و هم اینکه شهر سوچی یکی از شهرهای توریستی معروف تور روسیه است، هفده تلکابین در پیست های آن قرار داده شده که همه آنها نیز دارای سیستم های مدرنی هستند. علاوه بر آن بالاترین خدمات امنیتی، بالاترین استانداردها، موقعیت های بی شمار، سیستم بالابری با مجموعه سه سازه کابلی، خطوط بالابر با کابین های گاندولای مدرن، کافه ها، بارها، هتل ها و رستوران های فراوان قرار دارند.

 

 

تور روسیه - تور سوچی
تور روسیه – تور سوچی
 

 

 

اگر ثبت نام تور روسیه را به دلیل هوای بیش از حد سرد زمستان های روسیه می خواهید در فصل های گرم سال انجام دهید، پیشنهاد می کنیم در این تصمیم خود تجدید نظر کنید.

چون این پیست های اسکی در کنار مناطق مسکونی و اقامتی قرار دارند، در هر دو فصل تابستان و زمستان گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

در سوچی که یک منطقه کوهستانیست، سه پیست اسکی به نام های روزا خوتر، کراسنایا پولیانا و گورکی گراد است.

اگر به شما گفته شود با استفاده از تور سوچی می توانید به یکی از ۱۰ پیست اسکی برتر جهان با نام پیست اسکی کراسنایا پولیانا بروید، چه احساسی به شما دست خواهد داد؟ بخصوص اگر عاشق ورزش های زمستانی باشید.

 

 

پیست اسکی در سوچی
پیست اسکی در سوچی
 

 

این مرتفع ترین پیست اسکی با یازده کیلومتر طول، دارای چهار پیست اسکی مختلف و مجزا با ویژگی های منحصر به فردیست که از ماه دسامبر تا آخر ماه می در پر ترددترین حالت خود است.

اگر در تابستان سفر می کنید و هدف شما از تور روسیه شب های سفید و تماشای این زیبائی شگفت انگیز است، باز هم به سوچی و این پیست اسکی بیایید، زیرا در تابستان هم می توان با استفاده از کابین های مدرن آن به قله کوه آیبکا رفت که در هر کدام از مسیرهای کابین و ایستگاه های آنها رستوران های دنج و سکوهای دیده بانی قرار دارد.

 

 

تهیه شده با همکاری کارگزار رسمی تور روسیه

http:/visiting-russia.com

تلفن:۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲

نرم افزار مطب نرم افزار رستوران