رپورتاژ خبری چیست | خرید بک لینک دائمی

رپورتاژ خبری یا رپرتاژ اگهی خبری نوعی از رپورتاژ آگهی است که در قالب یک نوع خبر، اطلاعات مربوط به شغل یا صفحه وب شما را در سایتهای خبری منتشر می کند. این امر باعث دیده شدن بیشتر خدمات شما و در نتیجه افزایش بازدید صفحات شما می گردد. رپورتاژ خبری انواع گوناگون دارد اما ساده ترین حالت آن این است که تا حدی شما با متن رپورتاژ خود قصد اطلاع رسانی کسب و کار خود در قالب اخبار داشته باشید. چون کاربران اخبار سایتها را دنبال می کنند و وقتی رپورتاژ شما در دسته بندی خبری قرار می گیرد درواقع بعنوان خبر مطرح می شود و مخاطبان بیشتری را جذب خود می کند.

رپورتاژ-خبری

رپرتاژ خبری و از ارکان سئو خارجی سایت

رپرتاژ خبری وقتی در سایتها در قالب خبر منتشر می شود و با توجه به لینک سازی های انجام شده در آن به سرعت رشد سایت شما را به همراه خواهد داشت. این رشد را مدیون مفهوم سئو خارجی هستیم چرا که از نظر گوگل وقتی خارج از سایت شما لینک هایی به صفحات سایت شما اشاره دارند. شما دارای اعتبار و درجه بالاتر هستید نسبت به سایتهایی که این اتفاق برای آنها کمتر افتاده. پس با درج رپرتاژ آگهی های متعدد و اصولی می توان از رقبا پیشی گرفت و به رتبه های بالا دست پیدا کرد.

خرید رپورتاژ خبری برای لینک دائمی

بسیاری از مدیران وب سایتها با خرید رپورتاژ خبری می توانند به راحتی بک لینک سایت خود را به صورت دائمی در بین متن رپورتاژ درج نماید. و در واقع به طور دائم در سایت های خبری حضور داشته باشند. این امر از نظر سئو بسیار حائز اهمیت بوده و به سایت شما رتبه اعتبار بیشتری می بخشد.

  •  این تبلیغات دائمی است و هزینه تمدید ندارد پس برد زمانی با کسی است که زودتر شروع میکند
  • این تبلیغات به خاطر اینکه در قالب مقاله است خاصیت افزایش فروش و تبلیغاتی مداوم هم دارد
  • این تبلیغات طبیعی ترین سبک لینک سازی برای گوگل است و هم دامنه شما و هم کلمات انتخابی شما به مرور پیشرفت خوبی خواهند داشت

اما ایا خرید رپورتاژ آگهی یا درج رپورتاژ در هر سایتی مفید است؟ بدون شک خیر ! چرا که خیلی ها به اهمیت و کیفیت سایت ها توجهی نداشته و با قیمت های ارزان سعی در پنهان کردن کیفیت پایین سایت های پذیرنده اگهی خود هستند پس مجموعه نت فالوور با در دست داشتن و مالکیت ده ها سایت های معتبر و سایت هایی که دارای آی پی ها اختصاصی , منابع اختصاصی , قالب های اختصاصی , سئو و بهینه سازی بالا , تیم نویسندگان و وبمستران و…. که روزانه آپدیت می شوند را برای شما آماده کرده است.

خرید رپرتاژ خبری

پیشنهاد نت فالوور برای خرید رپورتاژ خبری

نت فالوور با دارا بودن تعدادی از وب سایتهای دارای بازدید مناسب می تواند گزینه مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی خبری ارزان باشد. شما به دو صورت میتوانید از ما رپرتاژ خبری خرید کنید:

خرید نوع اول – خرید پکیج : پکیج های تخفیف (چندسایت) با ظرفیت محدود درحال حاضر از قیمت باورنکردنی هر سایت میانگین ۱۷ هزارتومن شروع می شود خرید نوع دوم – خرید لیستی : در این نوع خرید که خودتان به صورت اختصاصی سایت انتخاب میکنید از مبلغ ۲۰ هزارتومان شروع می شود

در این تبلیغات در کنار ما چه امتیازاتی دارید؟؟؟؟

  1. شما یکبار برای همیشه هزینه میدهید
  2. میتوانید ۴ کیورد مختلف را به ۴ لینک از سایتتان در آن درج کنید
  3. میتوانید در ان شماره تماس یا مسیر های ارتباطی قرار دهید
  4. میتوانید برای درج در هر ۵ سایت ما یک متن اختصاصی بدهید
  5. میتوانید رپورتاژهای خود را به ازای هر ۵ سایت با فاصله درح کنید

 

نرم افزار مطب نرم افزار رستوران