خرید رپورتاژ آگهی و شرح رپورتاژ آگهی چیست

خرید رپورتاژ آگهی و پیدا کردن لیست سایتهای خوب که میشه ازشون رپورتاژ آگهی خریداری کرد یه مساله مهم برای بسیاری از وبمستران و سئو کاران تبدیل شده است. و برای اهمیت این موضوع ابتدا باید درباره خود رپورتاژ آگهی یا رپرتاژ کمی توضیح دهیم که اهمیت خرید کردن رپرتاژ رو درک کنید.

رپورتاژ آگهی چیست

رپورتاژ چیست؟ خرید رپورتاژ آگهی چه لزومی دارد؟

رپورتاژ آگهی درواقع یکی از بهترین و جدیدترین روش های لینک سازی برای یک وب سایت است که از نظر گوگل و موتورهای جستجو بسیار مفید بوده و سایت شما را به عنوان یک سایت مرجع به دنیای نت معرفی میکند , همچنین با خرید رپورتاژ آگهی از چند سایت معتبر ، علی رغم ارتقاء کلمات انتخابی شما در نتایج گوگل ، خاصیت تبلیغاتی هم برایتان دارد و میتواند به طور غیرمستقیم درامد شما و بازدید شما را نیز بالا ببرد. یعنی کاربران هنگام مشاهده رپورتاژ آگهی شما در یک سایت، با اطلاعات تماس شما یا نام برند شما نیز مواجه می شوند که از نظر تجاری می تواند سودبخش باشد. حالا در این مطلب به توضیحی بیشتر درباره اینکه رپرتاژ یا رپورتاژ چیست میپردازیم.

 

چکیده ای از محتوی سایت شما جهت خرید رپورتاژ آگهی

رپرتاژ یا رپورتاژ آگهی یعنی چکیده ای از محتوای اصلی سایت شماست که در سایت های دیگر درج می شود و حالت تبلیغاتی داشته و می تواند محصول یا خدمات یا محتوی سایت شما را علاوه بر معرفی به بازدید کنندگان آن سایت، به خزنده های موتورهای جستجو نیز معرفی نماید اینکار ابتدا روبات های گوگل را متوجه سایت شما می کند و در نتیجه افزایش رتبه گوگل برای سایت شما را بدنبال خواهد داشت ، همچنین با آپدیت الکسا رتبه بهتری از سایت شما را به کاربران بازدید کننده نشان میدهد. این محتوی تهیه شده برای رپرتاژ می تواند رایگان باشد یا برای آن هزینه و مبلغی پرداخت کنید.

 

رپورتاژ یا رپرتاژ آگهی چگونه ایجاد می گردد؟

شما برای درج رپورتاژ آگهی در یک سایت دیگر، ابتدا متنی چکیده از محتوی اصلی سایت خود را که حدود ۳۰۰ تا ۶۰۰ کلمه است تهیه می نمائید. چند تصویر مرتبط و خوب برای رپورتاژ آگهی خود در نظر بگیرید و چند کیورد قوی که به سایت شما لینک شوند , درواقع این نوع تبلیغات نوعی تبلیغ غیر مستقیم است که هم بازدید کنندگان را در قالب یک محتوای روزانه ترغیب به استفاده از خدمات شما میکند و مهم تر از همه اینکه شما با این نوع تبلیغات رتبه ای بسیار بالا در محتوا منتشر شده و کیوردهایتان در گوگل میگیرید ( درصورت مناسب بودن سایت هایی که رپرتاژ اگهی شمارا درج میکنند ) زیرا گوگل ، رپورتاژ را جزو یکی از طبیعی ترین نوع لینک سازی ها شناسایی کرده و رتبه خوبی در بلند مدت به شما میدهد.

خرید رپورتاژ آگهی ارزان
خرید رپورتاژ آگهی ارزان

چه نکاتی برای بهتر شدن رپورتاژ آگهی بنویسیم ؟

خرید رپورتاژ و رپورتاژ آگهی سعی کنید یک متن اجمالی از خدمات خود اماده کنید با حداقل ۳۰۰ واژه تا حداکثر ۶۰۰ واژه به همراه عکسی که با موضوع متن مرتبط باشد و نیز انتخاب کیورد های مرتبط که مهم ترین بخش یک رپورتاژ اگهی است , یعنی انتخاب کلمات مهمی که میخواهید در سرچ گوگل در ان ها بیشتر دیده شوید و در مرحله بعد باید این کلمات را بولد (استرانگ – استفاده از تگ B ) کنید و به صفحات مرتبط یا صفحه اصلی سایت خود لینک کنید , همچنین برای بهبود هرچه بیشتر کیفیت رپورتاژ خود میتوانید تا حداکثر ۷ برچسب مرتبط هم برای ان انتخاب کنید

 

خرید رپورتاژ و درج رپورتاژ ارزان

خرید رپورتاژ آگهی

پس از اینکه که با ماهیت رپورتاژ آگهی آشنا شدید وقت آن است که بگردید در دنیای نت و سایت هایی با کیفیت پیدا کنید تا با درج رپورتاژ خود در آن، رتبه وب سایت خود را هم  ارتقاء الکسا و هم ارتقاء گوگل را برای شما به دنبال داشته باشد. گروه نت فالوور یکی از سایت هایی است که سایت های قوی با موضوعات مختلف را برای درج رپرتاژ های شما در نظر گرفته است. شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی نت فالوور لیست سایت های تحت پوشش ما را مشاهده نمائید و پس از آن با توجه هزینه ای که می خواهید برای خرید رپورتاژ خود انجام دهید، پکیچ خرید رپورتاژ مربوطه را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید که این سایت برای رپورتاژ ارزان ترین قیمت ها را در نظر گرفته تا بتوانید حداقل یک رپرتاژ آگهی از سایت خود در سایتی دیگر درج نمائید و نتیجه بگیرید.

خرید رپورتاژ ارزان
خرید آگهی ارزان

لازم به ذکر است که نوع وب سایت هایی که در آن رپورتاژ آگهی درج می کنید بسیار مهم است. پس قبل از خرید رپورتاژ آگهی ابتدا با یک سئو کار مشورت کنید یا حدالامکان اگر به کارشناس سئو دسترسی ندارید از وب سایتهایی رپورتاژ خرید کنید که زمینه کاری ایشان به وب سایت شما نزدیک باشد. چرا که اینطور سایت ها در تاثیر گذاری نتایج جستجوی گوکل اهمیت بالاتری نسبت به وب سایتهای دیگر دارند و برای شما قوی تر محسوب می شوند.

 

 

 

نرم افزار مطب نرم افزار رستوران