چگونه صفحه اول گوگل بیاییم

در مقاله خرید بک لینک توضیحی اجمالی درباره ماهیت بک لینک و کاربرد و تاثیر ان بر سئو سایت داده ایم که یکی از این تاثیرات، آورده شدن کیورد مورد نظر شما به صفحه اول گوگل می باشد.

از نظر ما، درج بک لینک در ۱۰ سایت معتبر بهتر از ۱۰۰۰ وبلاگ و یا سایت اسپمر است. چرا که گاها مشاهده شده این نوع لینک گذاری یا لینک بیلدینگ در وبلاگ های کم ارزش، وب سایتی که در صفحه اول گوگل بوده را به صفحات بعد سقوط داده است. همچنین بک لینک هایی که در سایت های ما قرار می گیرند به صورت لینک فالو می باشند و در قسمت پایین تمامی صفحات سایت ها (فوتر) قرار داده می شوند. این عمل با توجه به الگوریتم های جدید گوگل علاوه بر بالا رفتن و ارتقا سایت شما در گوگل ( وابسته به کیورد و سایت – پکیج انتخابی ) موجب افزایش اعتبار سایت شما و حتی امتیاز دهی گوگل به دامنه شما می شود! از انجایی که سایت های ما طبق استاندارد های گوگل بروزرسانی می شود میتوانید دست کم یک خرید بک لینک قوی و مطمئن را نیز با ما تجربه نمائید.

برای آشنایی با خدمات تبلیغات اینترنتی نت فالوور شامل: خرید بک لینک، رپورتاژ آگهی ، بنر تبلیغاتی و .. می توانید بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید:

از آنجا که حسن انجام کار و رضایتمندی مشتری در هر پروژه ای حائز اهمیت است.

نت فالوور در بخشی مجزا نظرات مشتریان خرید بک لینک، خرید رپورتاژ و بنر تبلیغاتی خود را قرار داده است. برای این منظور بر روی تصویر زیر کلیک نمایید:

چنانچه نیاز به مشاوره دارید میتوانید با کارشناسان نت فالوور تماس حاصل نمائید تا از چگونگی درج بک لینک یا رپورتاژ آگهی در وب سایت های ما اطلاعات لازم را کسب نمائید.

چنانچه قصد خرید دارید میتوانید پس از پرداخت هزینه از طریق درگاه انلاین ما پکیج

سایت های انتخابی خود به + کیورد و ادرس سایتتان + کدتراکنش را از طریق بخش تماس با ما ارسال بفرمایید (لطفا قبل از خرید قوانین نت فالوور را مطالعه بفرمایید)

نرم افزار مطب نرم افزار رستوران