مزایا و معایب خرید فالوور شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و…

در ادامه به بررسی کامل خرید فالوور برای شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام و… پرداخته و مزایا و معایب آن را توضیح خواهیم داد.

مزایا و معایب خرید فالوور شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و...

شبکه‌های اجتماعی، بستری است که هر فرد، نهاد، شرکت و کسب و کار برای پیشتازی و رشد بازار خود به کار می‌برد و یکی از شاخص‌های پیشتازی در این بازار بزرگ، داشتن تعداد دنبال‌کننده و یا فالوور‌های بالا است که با توجه به اهمیت ارزش یک حساب در یک شبکه اجتماعی بر اساس دنبال‌کنندگان آن، بسیاری به فکر خرید فالوور شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و… می‌افتند.

نگاه اجتماعی و فنی به خرید فالوور شبکه‌های اجتماعی برای برخی منفی و از نگاه دیگری مثبت قلم‌داد می‌شود. به طور کلی و از نظر اخلاقی، بدست آوردن کاربر کاذب به عنوان تقلب در رقابت کسب و کار و حتی شهرت به نظر آید اما با توجه به اهمیت تعداد این کاربران ولو غیر واقعی، در رشد کسب و کار و دیده شدن، مزایا و فوائدی را نیز در خرید فالوور شبکه‌های اجتماعی می‌توان یافت که در ادامه به بررسی مزایا و معایب این عمل خواهیم پرداخت.

مزایا خرید فالوور شبکه‌های اجتماعی

با یک جستجوی ساده می‌توان مجموعه‌ای از خدمات در مورد خرید فالوور را در اینترنت یافت. هدف اصلی در افزایش تعداد فالوور‌ها در ارتقا ارزش صفحه اجتماعی و معتبر جلوه دادن فعالیت در حال انجام است. خرید فالوور و مزیت آن بستگی به میزان وابستگی یک شبکه اجتماعی به حضور و فعالیت فالوور‌ها دارد و همین اهمیت می‌تواند در کاذب و یا واقع جلوه دادن آن نیز نقش داشته باشد به طوری که در اینستاگرام وجود تعداد بالایی از فالوررها در کنار تعداد پایین نظرات و لایک، عجیب به نظر آمده اما در تلگرام وابستگی بازدید نسبت به تعداد دنبال‌کنندگان کمتر است. اما نکته دیگری در خرید فالوور وجود دارد و شاید هدف اصلی این کار را در بدست آوردن فالوور‌های بیشتر دانست! تصمیمات کاربران در شبکه‌های اجتماعی امروزه بسیار گزینشی شده و با توجه به رقابت بالا در این فضاء، کاربر تنها به مرجعی اعتماد می‌کند که از قبل مورد تایید قرار گرفته باشد و یکی از شاخص‌های تایید، داشتن فالوورهای بالا است که خود معضلی برای شروع کسب و کار در فضای مجازی به حساب می‌آید.

برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی با آنکه محتوای غنی نقش بزرگی در بازاریابی دارد؛ وجود اعتبار از پیش تهیه شده گاهی ضروری می‌شود اما نباید در این زمینه زیاده روی کرد چرا که کسی باور نخواهد کرد که یک حساب با قدمت یک ماه توانسته باشد 50 هزار فالوور را در این مدت بدست آورد. پس یادتان باشد که این کار را منطقی، به طور تدریجی و بدون وابستگی به تعداد فالوور‌ها صورت گیرد به طوری که محتوا، ارتباط با مخاطبین و شفاف بودن پیام نیز در نظر گرفته شود.

معایب خرید فالوور شبکه‌های اجتماعی

خطرات و معایب خرید فالوور در همکاری و ارتباط با مخاطبین و شرکت‌های واقعی صورت می‌گیرد. تنها در شبکه اجتماعی توئیتر، 48 میلیون حساب ربات اینترنتی وجود دارد که فالوور‌های بسیاری از حساب‌های معروف را تشکیل می‌دهند. وقتی یک مخاطب با حجم بالایی از فالوور در حساب شما رو به رو می‌شود؛ توقع بالایی از خدمات را شما خواهد داشت و اگر عملکردی پایین‌تر از تعداد فالوور‌های خود بر جای بگذارید؛ عدم اعتماد کاربران واقعی در دیگر فعالیت‌ها نیز ممکن است رخنه کند. بسیاری فعالیت‌ در شبکه‌های اجتماعی را به قصد کسب درآمد انجام می‌دهند و در زمان رزرو یک تبلیغات از یک شرکت، در صورت معلوم شدن دنبال‌کنندگان غیر واقعی‌تان، ممکن است دیگر کسی تمایل به همکاری با شما نداشته باشد. کلید ارتباط و تبدیل مخاطب به مشتری از طریق اعتماد و مرجعیت صورت می‌گیرد و یک لغزش مانند فالوور‌های قلابی می‌تواند تمامی این اعتماد را از بین ببرد.


حتما بخوانید:  بک لینک چگونه موجب پیشرفت سایت شما می شود؟


تصمیم گیری در مورد خرید فالوور

آنچه از خرید فالوور برای بسیاری نمایان می‌شود جلوه منفی آن است اما اگر به واقعیت مسئله رقابت در شبکه‌های اجتماعی نگاه کنیم؛ می‌بینیم حتی در صورت ارائه محتوا غنی و پشتیبانی کافی، در صورت نبود اعتبار اولیه که تعداد فالوورها در آن نقش بالایی دارد؛ نمی‌توان نگاه دیگران ره به خود جلب کرد و گویا گاهی نیاز است تا حد معقولی بر خلاف جهت صحیح حرکت کرد. به هر حال این ترفند انرژی‌زا نه عنوان یک راه‌حل دائم و بلکه به عنوان یک سکوی پرتاب می‌تواند کاربردی باشد و اگر به رسیدن به ارزش بالا با استفاده از یک ماهیت کاذب می‌اندیشید؛ شاید بایستی به دیگر شاخص‌های مهم که آن‌ها را فراموش کرده‌اید نیز نگاهی بی‌اندازید. بیش از 50 درصد شهروندان بسیاری از کشورها در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند و قطعا تفکرات و سلایق شما حداقل با 0.0001 درصد آن‌ها مشترک است و این خود عدد بزرگی است. به هر حال اگر به دنبال راه سریعی برای افزایش تعداد فالوور‌های خود دارید؛ با اینکه خرید فالوور می‌تواند کاربردی باشد؛ قطعا روش‌های متعدد دیگر وجود دارد که در ادامه سری مقالات نت فالوور به آن‌ها خواهیم پرداخت.

منبع: socialmediaexplorer

نرم افزار مطب نرم افزار رستوران